Działalność jako Bantel Telekom rozpoczęliśmy już w 1993 roku. Od początku zajmujemy się integracją rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu, pracując dla Państwa w trzech głównych dziedzinach:

  • telekomunikacji
  • sieci komputerowych
  • okablowań strukturalnych


Szczególną wagę przykładamy do projektów niestandardowych, wykraczających poza przyjęte w branży szablony.

Oprócz dostawy i instalacji podstawowych elementów teleinformatycznych, takich jak centrale telefoniczne, serwery, stacje robocze, czy wykonanie okablowania komputerowego, można nam zlecić dostawę i instalację między innymi urządzeń audiowizualnych do sal konferencyjnych, dostawę innych urządzeń multimedialnych, cyfrowych kamer o wysokiej rozdzielczości i wiele, wiele innych produktów, potrzebnych Wam w efektywnej pracy.

Dwudziesty pierwszy wiek to pełna integracja i zależność od siebie wielu dziedzin, z czego na co dzień nie wszyscy zdajemy sobie sprawę. Celem, który stawiamy sobie każdego dnia, jest sprostanie nawet najbardziej wyszukanym projektom i w konsekwencji zaproponowanie jego wdrożenia w konkurencyjnej cenie.

Ponadto bardzo zależy nam na tym, aby zdobyte raz Wasze zaufanie, mogło procentować w wieloletniej stałej i stabilnej współpracy, przynoszącej dwustronne korzyści. Wartości dodane, trudne do przecenienia w takiej sytuacji, to przede wszystkim oszczędność czasu na poszukiwania i negocjacje cen u nowych, potencjalnych dostawców, gwarantowane zawsze korzystne ceny sprzętu, oprogramowania i usług oraz konsultacje i doradztwo w dziedzinie IT na najwyższym poziomie, którego podstawą jest wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów.

Naszymi klientami są firmy z różnych dziedzin gospodarczych: przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe, handlowe i sektora finansowego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państw w zakładce nasi klienci.